אירועים לחברות

מחברים אנשים לחויית האדמה

הרפתקה של טבע, מרחבים וחיבור ישיר לאדמה, בשילוב חגיגה של מטעמי שף, היא הדבר הרחוק ביותר מעוד-יום-עבודה - והיא החוויה הבלתי אמצעית שאנחנו מציעים לעובדים, למנהלים וללקוחותיהם בחברות ובארגונים. למשך יום בלתי נשכח תיכנסו לעולמה המרתק של תרבות ה-Farm To Table וגם תמלאו בו תפקיד פעיל. הנפש הרוגעת, הלב המתרחב והמוח המתמלא בהשראה יודו לכם.  

The Farm
הכל יתחיל ביציאה אל השדות הפתוחים של חוות למשמרת, בהתבשמות במראות ובניחוחות ובמפגש ישיר עם הפירות והירקות האורגניים הנמצאים בשיאם. לאחר קבלת הסברים והדרכה מצוות המומחים שלנו, תיהנו לבצע קטיף ואסיף עצמיים של היבול. פעילויות חווייתיות נוספות ברחבי המשק מוצעות בהתאמה אישית ובתיאום מראש.


The Table
החלק השני באטרקציה הוא הארוחה החגיגית, שחומרי הגלם שלה הם אלה שהבאתם זה עתה מהשדה. סביב שולחנות סעודה ארוכים במתחם המשקיף על האזור היפהפה, תתענגו על יצירות השף, על יין משובח ועל חברה נעימה ומשוחררת, בתנאים שונים כל כך מאלה שאתם מורגלים בהם. כשתסיימו את היום המיוחד הזה, שכולו פעילות מקורית, מעשירה ושוברת מחיצות, תקחו אתכם לא רק את החוויות והזיכרונות, אלא גם סל מלא בפירות וירקות אורגניים, טריים וטעימים להפליא, שליקטתם במו ידיכם.  ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור בהקדם.
מאשר קבלת הצעות במייל!
רוצים לקבל גם סל עד הבית?
מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור בהקדם.